Decyzja i wybór DJ'a na istotną dla nas okazję to nie łatwe zadanie. Dobrze jest skrupulatnie przeszukać rynek w poszukiwaniu . Dziś o oprawie muzycznej i DJ'ach.

Jedno z miejsc pracy DJ'a

dj na wesele rybnik
Klub nocny, klub muzyczny lub po prostu klub ? miejsce organizacji występów muzycznych i artystycznych, imprez tematycznych lub po prostu miejsce spotkań młodych ludzi, którzy bawią się przy akompaniamencie muzyki, najczęściej opracowywanej przez DJa lub grupę DJ-ów. ... Jest wiele rodzajów klubów, oferujących różne gatunki muzyczne i goszczących różne subkultury (np.

kluby hip-hopowe, rockowe z muzyką klubową itp.).

Niektóre kluby nie są związane z muzyką, np.
kluby komediowe prezentują występy komików a w klubach teatralnych można obejrzeć przedstawienia grup aktorskich.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_nocny

Charakterystyka DJ'a klubowego w Wiki

dj na wesele rybnik
Klubowy DJ (ang.

club DJ) ? miksuje elektroniczną muzykę taneczną (potocznie zwaną muzyką klubową) w klubach, barach, również na imprezach masowych.

Jego zadanie z reguły polega na miksowaniu ze sobą utworów tanecznych w taki sposób, żeby publiczność mogła tańczyć bez przerw między utworami. Najczęściej zwalnia lub przyspiesza utwory sprowadzając je do jednakowego tempa, a następnie nakłada początek kolejnego utworu na koniec poprzedniego (miksuje) dla uzyskania bardzo płynnego przejścia między nimi.
Utwory te są z góry przygotowane do miksowania.
Zdarza się, że istnieje potrzeba stworzenia bardziej wyraźnego przejścia między utworami.
Zadaniem DJ-a klubowego jest też odpowiednie reagowanie na potrzeby publiczności, ale we własnych granicach muzycznych.
Powinien on dbać, aby muzyka nie stała się nudna, dlatego m.in nie powinien miksować muzyki znanej z mediów masowych.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/DJ

Skąpstwo nigdy nie popłaca

Pewnie sporo osób wychodzi z założenia, ze nie potrzebny im DJ, bo ich synek/wnuczek/bratanek coś tam wie o komputerach to pewnie i muzykę umie puścić.
Niestety to nie takie proste, nie bez powodu usługi Dj'a kosztują tyle ile kosztują.

W cenę wchodzi nie tylko samo doświadczenie DJ'a, ale również pewna amortyzacja za sprzęt, często profesjonalny- więc drogi- oraz legalna muzyka.

Poza tym kiedy zdecydujemy się na usługi DJ'a z pewnością zaproponuje nam najlepsze możliwe rozwiązanie w kwestii nagłośnienia, ustawienia sali i przedstawi kilka świetnych pomysłów na rozruszanie gości..

Widok do druku:

dj na wesele rybnik