Spokojne mieszkanie dla psa

miejsca przyjazne psomOsoby, które decydują się na posiadanie psa w mieszkaniu powinny starać się o zapewnienie psu jak najlepszych warunków codziennego życia. Powinny one stworzyć psu bezpieczny i przyjazny kącik, w którym taki pies będzie mógł spokojnie wieść swoje życie i cieszyć się różnymi przyjemnościami.
Ważne jest również to, aby mieszkanie, w którym mieszka pies było spokojnym miejscem.
Oczywiście właściciele takiego mieszkania nie będą mieli za wielkiego wpływu na to, z jakimi sąsiadami mieszkają, ale mogą dbać o to, żeby ich pies mógł spokojnie mieszkać ze swoimi właścicielami i starać się o to, aby w jego pobliżu nie powstawały zbyt wielkie hałasy. Pies będzie mógł czuć się spokojnie przede wszystkim wówczas, gdy będzie dobrze traktowany.

Nowoczesne leczenie psów

Każdy pies co jakiś czas musi skorzystać z pomocy weterynarza.
Nawet zupełnie zdrowy pies może złapać jakąś infekcję lub zjeść coś nieświeżego.
Każda wizyta w ośrodku weterynaryjnym staje się dla psa podwójnie stresującym wydarzeniem, ponieważ nie tylko cierpi on fizycznie, ale również czuje się niekomfortowo w nowym dla siebie miejscu.

Dlatego weterynarze starają się stwarzać lecznice w pełni przyjazne psom.

W takich lecznicach mogą być one bezpiecznie leczone i przywracane do normalnego funkcjonowania.

Naprawdę skuteczne leczenie psów polega więc na tym, że nie tylko stają się one w pełni wyleczone, ale również w szybki sposób odzyskują siły.

W nowoczesnych lecznicach psy mają także zapewniony dostęp do nowoczesnych narzędzi i środków leczniczych.

Psy nierasowe - kilka słów

miejsca przyjazne psom
Między mieszańcem (wielorasowcem) a kundlem istnieje wyraźne rozgraniczenie.
Mieszaniec jest wynikiem skrzyżowania dwóch odrębnych ras.
Kundel natomiast jest potomkiem psów nieokreślonego pochodzenia, kundli lub mieszańców. W Anglii, kolebce wielu ras i wystaw kynologicznych, istnieje podział psów na: thoroughbred ? psy będące potomkami rodowodowych rodziców tej samej rasy, czyli psy rasowe (pod warunkiem, że rodzice mieli uprawnienia hodowlane) inter-bred ? psy określane tym mianem to potomstwo psów tego samego typu, ale różnych ras np.
charta afrykańskiego i charta węgierskiego cross-bred ? nazwa mieszańców pochodzących od rasowych rodziców innej rasy i typu, np.
potomek dobermana i wyżła niemieckiego długowłosego half-bred ? psy będące efektem skrzyżowania się psa rasowego (rodowodowego) z nierasowym mongrel ? psy będące potomkami nierasowych rodziców. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pies_nierasowy.
Dodane: 24-02-2017 03:28

Tagi: psy z psem wakacje podróże

Widok do druku:

miejsca przyjazne psom